fbpx

Затриманий міліцією вимагає журналістського розслідування

До «Електронної книги скарг України» вдруге написав наш читач, він переконує, що житомирська міліція нанесла йому тілесні ушкодження під час затримання. ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакти для журналістів:  “Добрий день! Мене звати...
milicia-police-oxrana-zakon
Фото: kherson-news.net

До «Електронної книги скарг України» вдруге написав наш читач, він переконує, що житомирська міліція нанесла йому тілесні ушкодження під час затримання.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день! Мене звати Андрій, я вже попередньо писав коротку скаргу, але хочу цього разу описати все детально.

Почну з головного: 19.09.2015 р. я був у м. Житомирі у справах. Зайшовши на Житній ринок по закупи, відвідав шашличну, щоб перекусити. В ній я хильнув спиртного і на деякий час затримався у місті.

Після закупів на базарі я повертався додому, поспішаючи на останній автобус. При собі мав папку з документами і кульок із харчами.

Мене, як не дивно, було затримано працівниками ДСО у формі з надписом на спині «міліція». Наклавши наручники, посадивши у машину, почали чистити кармани, склали протокол про затримання в нетверезому стані без дій хуліганства. Доправили в мед. тверезник по вул. 8-го березня.

Працівники мед. тверезника змусили зняти коштовності і роздягнули до пояса, після чого силоміць відвели у кімнату, в якій прив’язують до стільців невідомо для чого. Я чинив опір, мені нанесли кулаками удари в грудну клітину, і в правий бік, де печінка, били також, після чого прив’язали за руки. Прийшовши до нормального стану, я почав кричати, щоб мене відв’язали. Натомість я отримав удари в живіт, через деякий час мене все ж таки відв’язали і відвели у кімнату відпочинку, в якій перебували ще люди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «На території дитсадка незаконно зводять гуртожиток»

20.09.2015 р. о 08:30 годині нас всіх, хто був у кімнаті, відводили до головного, щоб повернути речі. Дійшла моя черга, і мене відвели до головного. З сейфу дістали торбину і висипали на стіл. Це були мої речі: годинник, перстень і цепочка з хрестиком бм., а також три гривні і копійки, все це повернули під розписку. Я спитав, коли нас усіх звідси випустять, мені відповіли: «Коли подзвониш до родичів, щоб принесли гроші у розмірі 202 грн. А ні, то винесемо вперед ногами».

Потім відвели у кімнату очікування, в якій я просидів аж до 12:45, поки не приїхала мама. Мене, звісно, не хтіли відпускати, мама мусила віддати частину грошей у сумі 100 грн, а іншу частину грошей у сумі 102 грн сказали привезти 24.09.2015 р.

Прошу всіх журналістів провести розслідування і донести цю інформацію до вищого керівництва”.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК