fbpx

Запрацювала перша в Україні анонімна Книга скарг для чиновників

Раді презентувати Вам нашу нову розробку - "Електронну книгу скарг для чиновників"

В Україні запрацювала “Електронна книга скарг для чиновників”. Відсьогодні оголошуємо про початок прийому скарг від службових осіб. Кожен чиновник з України, а можливо і не тільки нашої держави відтепер може надіслати нам документи, що проллють світло на хабарництво, на порушення законодавства чи будь-яку іншу історичну подію. Сайту ми дали ім’я, яке легко запам’ятати – Чорнослив“.

Чим відрізняється “Чорнослив” від “Електронної книги скарг України”?

Ми розробили унікальну форму подачі скарг – анонімну. Ми – як організатори не будемо мати змоги дізнатися про людину, що надала інформацію. Вирахувати її за IP адресою чи будь-яким іншим шляхом не можливо. Ні нам, ні правоохоронним органам, якщо свої дані не вкаже інформатор.

Ми задалися питанням, а якщо серед чиновників є ті люди, які хочуть пролити світло на темні справи своїх керівників. Або ті чиновники у яких в руках є документи, що доводять вину високопосадовця. Що робити таким людям, кому їм довіряти? Саме тому ми вирішили створити інструмент, який допоможе їм зробити це без шкоди для себе, але для розбудови країни“, – зазначив керівник проекту та автор ідеї Ален Бобров.

Як це працює? 

Для цього необхідно скачати анонімний браузер TorКлієнтське програмне забезпечення Tor маршрутизує Інтернет-трафік через всесвітню мережу добровільно встановлених серверів з метою приховування розташування користувача. Використовуючи Tor ви ускладнюєте відслідковування своєї Інтернет-активності як на рівні веб-сайту, так і на рівні Інтернет-провайдера. Цей анонімайзер призначений для захисту приватності користувача та можливості проведення конфіденційних операцій, приховуючи користувацьку активність в мережі від стороннього моніторингу.

Далі заходите на сайт “Чорнослив” і в полі “надіслати інформацію” зможете це зробити. Також, ми підготували декілька порад для тих, хто хоче надіслати інформацію, їх можна знайти на нашому сайті.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК