Запорізький готель «Інтурист» відібрав зелену зону, залишивши місцевим асфальт

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, який переконує, що готель нахабно відібрав землю не залишивши нічого місцевим жителям, що живуть поруч. ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакт для журналістів: igor.zim.zp@gmail.com...

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, який переконує, що готель нахабно відібрав землю не залишивши нічого місцевим жителям, що живуть поруч.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів: igor.zim.zp@gmail.com

“Пишу вам із міста Запоріжжя. Декілька років тому готель «Інтурист», що знаходився у центрі міста, відокремив собі частину суспільного двору.

Тобто у дворі була розташована дорога і зелена зона. І весь двір знаходився у суспільному користуванні. Дорога знаходилась уздовж дев’ятиповерхового жилого будинку.

Готель «Інтурист» поставив паркан уздовж дороги. Замість зеленої зони, готель зробив власну приватну автостоянку. А для мешканців дому, замість дерев і лавочок, оставив асфальт, і дорогу по якій їздять машини готелю і іншій вантажний транспорт.

На звернення і скарги мешканців будинку представники готелю знехтували. Мешканці звертались до міліції, кандидатів у депутата. Але, все марно.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!