Електронна книга скарг України

lorem

Закриття колонії у Волинській області

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Людмила. Жінка обурена закриттям місцевої колонії, через що втратять роботу багато людей, котрі мали би піти раніше на пенсію. Ось її лист:...
Фото: 112.ua

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Людмила. Жінка обурена закриттям місцевої колонії, через що втратять роботу багато людей, котрі мали би піти раніше на пенсію.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:  

“Я проживаю у смт. Цумань, Волинської області, Ківерцівського району. Роботи в нашому селищі небагато, а скоро буде ще менше. Народ дуже обурений новиною щодо закриття Цуманської виправної колонії-84. Колонія займає немалу площу, зроблені ремонти можна сказати за свої кошти, гарно обурудувана, для засуджених умови прекрасні( перебувають тут як у санаторії), наявність станків для праці, сільське господарство і т.д.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нотаріус використовує недійсні витяги із держреєстрів

Але найголовніше – це велика кількість безробітних, яка стане ще більшою. А люди, які жили цією роботою, отримували мізерну зарплату і сподівалися тільки на те, що підуть раніше на пенсію підуть ні з чим. Оце і є наші реформи- поширювати надалі безробіття і знищити села!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!