fbpx

За “Слава Україні” до Білорусі не пустили українців

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, яка переконує, що на кордоні з Білорусією за вітання “Слава Україні” можна не в’їхати до сусідньої держави.  ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакт...
Kordon

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, яка переконує, що на кордоні з Білорусією за вітання “Слава Україні” можна не в’їхати до сусідньої держави. 

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів: Мій тел 0666402937 або 0962454798

“Доброго дня, мене звати Оксана Мирончук.

17.05 я із своїми дітками вирішила поїхати до свого тата в гості на Білорусію. На Білоруській таможні “Махро”ми чекали паспортний контроль, коли таможнік підходив до нашого буса за паспортами, раптово у водія нашого буса позвонив телефон, і водій привітався з другом “Слава Україні”, і почули це привітання білоруські таможніки.

Спочатку вони вивели нашого водія із машини, а потім зайшли до нас у почали допитуватись у кого є закордоні паспорти, або біометричні, коли ми відповіли що у нас тільки українські – і ми всі українці таможнік забрав у нас наші еміграціонкі і скажав: “Ви і ваш бус не желатільні гості на Республіці Білорусь, і ви більше ніколи не зможете перетнути цей кордон”, і нас вернули, не зважаючи, що у бусі було 3дитини, одній з яких було лише 10місяців. Отак ми з’їздили в гості, за те, що ми українці, і між друзями, знакомими прославляєм нашу державу Україну, нас так принизили!

Прошу вас зробити щось, ми українці, і невже нас за це повині гнобити!?” 

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК