fbpx

За прорив труби мають платити мешканці будинку

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Валентина, котра переконує, що мешканцям її будинку нарахували космічні суми за тепло через прорив труби, який стався після проходження через лічильник, але...
Фото: dniprograd.org

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Валентина, котра переконує, що мешканцям її будинку нарахували космічні суми за тепло через прорив труби, який стався після проходження через лічильник, але до того як дістався квартир.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Живу я в місті Бориславі по вул. В. Великого 173. В нашому будинку встановлено лічильник на тепло та цього місяця (січень) получивши квитанцію від Бориславтеплоенерго всі мешканці ахнули. За квитанцією за 48.33 метри кв. (двокімнатна ) маю заплатити 912 гривень, при тому, що не було лютих морозів. Причина таких рахунків,-наш славнозвісний ЖЕК. В січні в підвалі нашого будинку був порив труби, яка несе тепло після лічильника по квартирах. Поки робітники ЖЕКу ремонтували порив лічильник шалено накручував нам оплату. В теплоенерго нас відправляють в ЖЕК, а з ЖЕКу відправляють в Теплоенерго. Як добитись правди?”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК