За несплату кредиту родину виставляють із дому

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Марія з міста Вінниця, вона переконує, що її з батьками виставили з будинку через борги за кредитом. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів: “Шановні,...

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Марія з міста Вінниця, вона переконує, що її з батьками виставили з будинку через борги за кредитом.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Шановні, хто читає моє повідомлення, поможіть! Пишу зі сторінки друзів, бо моя сім’я залишилася на вулиці… холодно, йде дощ… і мої сльози ллються разом із краплями дощу… Не знаю, чи можливо відчути людям, які в теплих домівках проводять свої вечори, того, хто залишився без крову над головою.

Мій батько взяв валютний кредит. Розрахуватися не зміг, бо це стало просто неможливо через такий злет доллара… Ви все знаєте, що нашій країні відбувається… Я у відчаї… в чому винні я і мій молодший брат?! Нас без усяких попереджень, незважаючи на мораторій, ввечері виставили на вулицю, не дали можливості взяти навіть теплі речі! Це нелюди. Я кричу, я молю, я благаю, поможіть, бо правди немає на цьому світі… куди тільки не стукали! Я у відчаї, боюся за батьків! Нема немає куди піти. Поможіть!”

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 40% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК