Електронна книга скарг України

lorem

За китайську підробку не повертають гроші

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Сергій, він переконує, що йому продали китайську підробку замість оригінальної батареї для телефону. ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакти для журналістів: “Придбав батарею для телефону LG E975...
money-mobil-telephone

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Сергій, він переконує, що йому продали китайську підробку замість оригінальної батареї для телефону.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:“Придбав батарею для телефону LG E975 з Інтернет-магазину mobileparts.kiev.ua Новою Поштою, оплатив 325 грн!

Батарею разом із телефоном відніс у севісний центр. Вона виявилася неробочою, сказали: китайська підробка! На сайті магазину чітко вказувалось: оригінал

Домовився про обмін, відіслав назад. Через декілька днів знову прийшов на Нову Пошту для отримання, знову заплатив за доставку, розпаковую, а там написано: «Товар втратив товарний виглад, повернення немає»! Що робити – не знаю, як себе захистити – не знаю!!! Одним словом, банда!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!