З учасниками АТО не підписують контракти

Фактично, з тими, хто не підписав війьсокві зобов’язання, можна в майбутньому навіть не говорити, адже немає підпису – значить не було в зоні бойвих дій.  Про такий випадок на...

Фактично, з тими, хто не підписав війьсокві зобов’язання, можна в майбутньому навіть не говорити, адже немає підпису – значить не було в зоні бойвих дій. 

Про такий випадок на “Електронну книгу скарг України” написала наша читачка, її чоловік доброволець на сході. Контакт для журналістів є.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

“Я жена добровольца и обращаюсь с просьбой.nМой муж с октября месяца пытается оформить свой статус, что ему удалось, это получить автомат и попасть в зону АТО Сейчас он там под обстрелом. Но на бумаге никто. Официально не подписан с ним контракт. Защиты нет ни какой.

Он офицер запаса открепление с военкомата получил на руки завез в часть 93 бригады но назначения, оформления и подписания контракта нет. Что делать и к кому обращаться. Ему сейчас не до бумаг, но случись, что он ни кто и звать его никак. Подскажите, что нужно сделать. Я знаю, что мой  – не единичный случай, помогите.

С уважением, Е. Ю.”

КОНТАКТ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ: 

 

[Замок] замок [id=9528] не существует или замок по умолчанию был удален.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!