fbpx

Як в Житомирській області по гарячих слідах не змогли затримати викрадачів авто

Ми працюємо, ви почекайте!

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Юліана, яка стверджує, що слідство погано впоралося із своєю роботою і незнайшло викрадене авто. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Слідчим ВП ГУНП в Житомирській області Льовкіним О. проводиться досудове слідство у кримінальній справі за фактом викрадення автомобіля Volkswagen (АМ 4907 ВН ). Злочин було вчинено 1 липня, вночі, в одному із дворів міста Житомира. Слідчий Льовкін О. затягує досудове слідство і не вживає передбачених законодавством заходів для розслідування кримінальної справи. За 2 місяці немає жодної інформації про рослідування. Слідчий Льовкін О. не компетентний у цій справі, і не виконує свої прямі обов’язки. Протягом слідства він висував видумані версії, від яких потім сам відмовлявся. Ганьба таким працівникам. Прошу перевірити хід досудового слідства , та вжити заходів прокурорського реагування.

Нам досі не було предоставлено жодної інформації слідства. Абсолютний непрофесіоналізм поліції. За 4 місяці немає навіть результатів обробки дзвінків,які були здійсненні в ту ніч,коли був викраденний автомобіль. Кожного разу опервповноважений Орловський Олег, який розслідує цю справу каже тільки одне: “Йде слідство. Ми шукаємо”. Хоча результатів немає взагалі. Ми подавали скарги до прокуратури, яка відписується “стандартними” фразами. Після скарги був звільнений слідчий Льовкін О .Справу передали новому слідчому – Кирилюку Єдуарду, який відразу пішов у відпустку. І так само, ніхто не займається цією справою. Ось така в нас нова поліція : набрали непрофесійних працівників, які просто відсиджуються в кабінетах. Народ беззахистний”.

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
- 15% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОҐАВ 
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК