fbpx

Як скотину. Перевізники знову вразили пасажирів створеним для них “комфортом” (ВІДЕО)

От же ж дають, як так можна ставитися до людей?

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Ганна, яка скаржиться на нелюдські умови, які створили перевізники для пасажирів. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Сумнозвісний маршрут 820 Київ – Вишневе.

Звертаюся до Вас зі скаргою на маршрут №820 та перевізника ”Надія 2000” та грубого порушення ним правил перевезень та безпеки громадян. Всі маршрутки на цьому маршруті знаходяться в критичному стані. Вони фактично розсипаються, стеля оббита фанерою та в деяких місцях заклеєна скотчем, зламаний дверний механізм, сильно стукає кардан, з усіх боків стирчать труби, коли йде дощ, протікає стеля, гальма дуже голосно “вищать”, поручні шатаються.

У час пік всі люди не поміщаються у маршрутку, а наступну доводиться дуже довго чекати, адже інтервал руху 20 – 30 хв!!! Дуже часто вони ходять не за розкладом.

Окрім цього, всередині неможливо переміщатися і людям доводиться виходити, щоб випустити інших, це затримує рух маршрутки та спричиняє незручності. Водії дуже злі, кричать та лаються на пасажирів. Була свідком того, як водій накричав на чоловіка, що той дав йому дрібні гроші, а потім так само накричав на іншого, що той дав йому крупну купюру.

Окрім цього, кермувальники даного маршруту грубо підганяють літніх людей, або пасажирів з дітьми, коли вони не можуть залізти в маршрутку. Вони постійно викрикують чи виходить хтось на наступній зупинці, а якщо людина, не дай Боже, глуха чи німа, то в неї немає шансів вийти на своїй зупинці. Іноді виникає сумнів у стабільності психічного здоров”я деяких водіїв, адже вони поводяться просто просто неадекватно. Пасажири маршрутки постійно скаржаться та просто обурюються подібним “сервісом”. Це при тому, що ціна за проїзд по Києву вища, ніж на інших маршрутах. В мережі також багато скарг та новин, в яких фігурує 820 маршрутка.

До кого потрібно звернутися і що зробити, щоб керівні органи нарешті взялися за вирішення цієї проблеми? Адже йдеться про безпеку громадян! Ось відео:

 

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК