Як князьки на Закарпатті розкрадають комунальне майно

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, яка переконує, що мер її міста банально розікрав усе комунальне майна разом із своїм місцевим другом-депутатом. Колишні комунальні квадратні метри –...
волонтер-гроші-фонд-взятка-хабар

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, яка переконує, що мер її міста банально розікрав усе комунальне майна разом із своїм місцевим другом-депутатом. Колишні комунальні квадратні метри – стали  приватною власністю і перетворилися на бази відпочинку.

 ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Конакт для журналістів: 0955275105

“Шановний Народний новинний портал. Звертається до Вас інвалід 2 групи Мельник Марія з міста Берегово, Закарпатської області.

В нашому місті дійшло до абсурду, що при зверненні до міського голови Бабяк З.А., висказавши йому на зловживання його службового становища, корупційні діяння його працівників він викликав на мене наряд міліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Які товари заборонили в Європі

Крім того, він прикриває свого друга, депутата Якимця М.М., який вкрав приватизовану мною земельну ділянку, а саме 0,0429 га (чотири сотки) та 0,08 га в нашому дворі по вул. Сечені, 38, незаконно приватизував універмаг «Астра», архітектурну будівлю ресторан «Золота пава», друкарню, на землі яка була виділена для міського кладовища побудував кінний комплекс «Мустанг», відпочивальний комплекс «Боржава» та інше.

Про розкрадання державних коштів було повідомлено правоохоронним органам, прокуратурі, навіть було звернення до Президента, але це в них не викликало інтересу.

Дякую Вам за порозуміння прошу Вашого захисту та допомоги”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!