Хворого бійця АТО не відпускають на ВЛК

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Мар’яна, яка просить допомогти її чоловіку-бійцю АТО, котрий переніс кілька операцій і зараз має знаходитись на лікуванні, але начальство не відпускає його...
Фото: typical.if.ua

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Мар’яна, яка просить допомогти її чоловіку-бійцю АТО, котрий переніс кілька операцій і зараз має знаходитись на лікуванні, але начальство не відпускає його з незрозумілих причин.

Ось її лист:

Контакти для журналісів:

“Мій чоловік переніс дві операції на варикоз причиною є служба в АТО. Після другої операції в нього довго затягувалися шви і з набряклою ногою він їхав назад в АТО. Його направили на військово-лікарняну комісію, але не відпускають начальники. Цими днями йому стало погано, були признаки інсульту, але його не везуть в лікарню. Допоможіть нам добитися щоб його пустили на ВЛК. Зараз там зходитися – це загроза для життя. Чому його не пускають в лікарню? Він боєць 28 окремої механізованої бригади, знаходиться в Станиці Луганській..”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!