Холодні батареї у Шевченківському районі

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Наталія. Жінка переконує, що у її будинку протягом багатьох років відутнє теплопостачання, а квитанції на оплату послуг все ж приходять. Вона просить...
Фото: blender3d.org.ua

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Наталія. Жінка переконує, що у її будинку протягом багатьох років відутнє теплопостачання, а квитанції на оплату послуг все ж приходять. Вона просить допомогти розібратись у ситуації, адже звернення до різних інстанцій були безрезультатними.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Доброго дня. Я проживаю у Шевченківському районі міста Києва. В 33 квартирах нашого будинку протягом багатьох років відсутнє теплопостачання,а квитанціі до сплати100%. Ми неодноразово зверталися індивідуально і колективно до жеку,кереючої компанії,київенерго,народних депутатів різних скликань,але батареї залишаються холодними протягом усього опалювального сезону. Звернення на гарячі лінії 1551,1558 і тп не ефективні.

Просимо провести журналістське розслідування та надати справі якомога більшого розголосу. Для підтвердження моїх слів можу надати зареєстровані письмові звернення до вказаних організацій та осіб,а також відповіді на них.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!