fbpx

“Холодне опалення” Шевченківського району у Києві

Гріли, гріли і недогріли. Чому мешканці будинків вже третій рій воюють за тепло

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Ольга, вона скаржиться на опалення будинків Шевченківського району, міста Києва.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Добрий день! Звертаюсь до Вас з проблемою опалення будинку в місті Києві, який знаходиться за адресою: Шевченківський район, вул.В. Липинського 8, кв.15.

Протягом останніх 3-х років я зверталася до колцентру 1551-КМДА.1557-ЖКХ,1545-гаряча лінія КМУ. Лише в цьому році вже здійснено 8 дзвінків в кожний колцентр.

В кінці-кінців, прийшов сантехнік та інженер КП, що обслуговує наш будинок. Стверджували, що ситуація, яка склалася – це вина Київенерго – саме вони не догрівають будинок.

Не розумію, адже це питання КП, а КЕ – втрата тепла до розподілу по будинках. Так, я плачу за електроенергію Київенерго, але наскільки я розумію, подача тепла здійснюється лише до теплопункту, далі працівники ЖКГ займаються розподілом тепла.

Я плачу гроші – батареї холодні! КП повинні, принаймні, зробити обстеження будинку, виявити причини. Сподіваюсь на вашу допомогу. Дякую.” – написала наша читачка Ольга.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК