fbpx

Харківський суд не розглядає вчасно справу

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, який переконує, що суддя з Харкова навмисно не вирішує судову справу. ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакт для журналістів:  “Орджонікідзевський районний суд м....
sud-pravosuddia-sudia-vyrok-pokarannia
Фото: 112.ua

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, який переконує, що суддя з Харкова навмисно не вирішує судову справу.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів: 

“Орджонікідзевський районний суд м. Харкова, справа № 644/5601/15-ц, суддя Саркісян Олена Анатоліївна.28.05.2015 року мною до Орджонікідзевського районного суду було направлено позов до Карекьян-Аскерової М.В. про визнання шлюбу недійсним.

До 15.06.2015 року я намагався дізнатися про стан розгляду моєї позовної заяви, однак помічник та секретар судді Саркісян О.А. жодної інформації щодо відкриття провадження та про дату призначення розгляду справи надати не могли.

Лише 15.06.2015 року в телефонному режимі я дізнався, що розгляд справи призначено на 20.08.2015 року.

Відповідно до ст. 1 Цивільного процесуального кодексу України, одним із основних завдань цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ.

Відповідно до статті 157 ЦПК України цивільні справи мають бути розглянуті протягом розумного строку, але не менше двох місяців з дня відкриття провадження.

Щодо призначення справи до розгляду, то відповідно до ч.2 ст. 156 ЦПК України, справа має бути призначена до розгляду не пізніше семи днів після закінчення дій підготовки справи до судового розгляду.

Я направив Позов 28.05.2015 року, а попередній розгляд призначено на 20.08.2015 року. Невже 3 місяці потрібно судді для вирішення питання щодо розгляду мого позову.

Вважаю, що суддя Орджонікідзевського районного суду м. Харкова Саркісян О.А. навмисно затягує розгляд справи № 644/5601/15-ц.

За таких умов є підстави очікувати подальшого упередженого розгляду моєї справи, а також, я не можу бути впевнений у ухваленні збоку судді правосудного рішення.

Прошу розглянути мою скаргу по суті та притягнути суддю Орджонікідзевського районного суду м. Харкова Саркісян Олену Анатоліївну до відповідальності відповідно до чинного законодавства. “

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК