Електронна книга скарг України

lorem

Харківська ріелторська компанія обманула пенсіонера і привласнила її кімнати в гуртожитку

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка з Харкова, яку, як вона запевняє оманула ріелторська компанія. ОСЬ ЇЇ СКАРГА: “Здравствуйте! Я продала две комнаты в общежитии через риэлторскую...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка з Харкова, яку, як вона запевняє оманула ріелторська компанія.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Здравствуйте! Я продала две комнаты в общежитии через риэлторскую компанию “Алтей” город Харьков и осталась на улице, меня обманули, я осталась без жилья и без денег. Я 1937  года рождения, мне скоро умирать, и умирать мне прийдется обманутой и в съемной квартире.

Я обращалась в Харьковскую РПЛ к Медведеву Александру Леонидовичу, на мой звонок ответил Олейник Константин Михайлович. Он выслушал и не помог НИЧЕМ.

Я не могу нанять адвоката, я бедный пенсионер. Зовут меня Антонина Александровна Костромитина, я ребенок ВОЙНЫ. Работала с 16 лет. И вот случилось со мной такое горе и НИКТО не поможет мне, я уже не знаю, к кому обратиться . Я старая женщина живу теперь на съемной квартире. Вы последняя моя надежда на помощь!!!!

КОНТАКТ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ:

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК