fbpx

Волонтери відмовляють переселенці у допомозі

До “Електронної книги скарг України” написала Світлана. Жінка стверджує, що вимушена була переселитись до іншого міста із Маріуполя. Волонтери часто допомагають іншим переселенцям, але їй із дітьми, чомусь, у...
Фото: syla.co.ua

До “Електронної книги скарг України” написала Світлана. Жінка стверджує, що вимушена була переселитись до іншого міста із Маріуполя. Волонтери часто допомагають іншим переселенцям, але їй із дітьми, чомусь, у допомозі відмовляють.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Я, Чадовская Светлана Николаевна,имею двух несовершеннолетних детей в возрасте 10 и 3 года. 24.01.15 г попала под обстрел в г.Мариуполе ул. Киевская 78 к.73..вынуждена переселится в пгт.Донское в общежитие…Все бы нечего, но проживая уже 11 месяцев без помощи и поддержки переселенцу…К нам приезжают многие волонтеры ,в основном организация “Я Волноваха”,которые помогают всем переселенцам кроме меня с детьми.Ссылаются на то, что у меня справка переселенца с г. Мариуполя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інтернет-магазин продає неякісний товар

Как такое может быть.???Сегодня завезли мебель всем кроме нас… Я не знаю куда мне обратится еще. Я развилась с мужем воспитываю детей сама, проживаем на 960 гр в месяц,- на пособие младшей дочери. Работать пока не могу пойти, так как младшая дочь часто болеющая. Заранее большое спасибо.”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК