Водій маршрутки 429 двічі порушив правила

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Аліна з Києва, вона переконує, що водій маршрутного таксі 429 двічі порушив правила: випустив пасажирів не на зупинці, а пасажирам із зупинки не...
Фото: firtka.if.ua

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Аліна з Києва, вона переконує, що водій маршрутного таксі 429 двічі порушив правила: випустив пасажирів не на зупинці, а пасажирам із зупинки не відчинив двері.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрый день.

Вчера, 08.07.2015 года, в 17:40-17:45 на остановке («Бульвар Лепсе 8-а») водитель маршрутного такси 429 отказался высаживать и принимать пассажиров, стоявших прямо на остановке, под указательным знаком и на обустроенной остановке, так как сделал высадку пассажиров раннее в неположенном месте, прямо после поворота, не доезжая до остановки примерно 20 метров.
Видя пассажиров, которые махали остановить, и будучи незначительно загруженным пассажирами, водитель решил не останавливаться.

С уважением, постоянный пассажир маршрутного такси 429 Алина”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!