fbpx

Vodafone обдурює клієнтів пропонуючи послугу “Рік без абонплат”. Ніякого року не існує…

Ох ці оператори. Доки оштрафують - ті зароблять добряче...

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Ярослав, який скаржиться на оператора, що його обдурив. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Мобільний оператор Vodafone, обдурює користувачів, пропонуючи послугу “Рік без абонплат”. Так я оплатив цю послугу (350грн), в кінці 2017-го року, розраховуючи, що цілий рік мені будуть надавати послуги за умовами мого тарифного пакету “Vodafone Light+”: 500мб інтернету на великій швидкості – далі БЕЗЛІМ 2g Безлім на розмови у мережі 50sms 30хв на інших операторів Основним критерієм вибору – був безлімітний інтернет, хоч і на швидкості 2g, який дозволяє залишатись весь час онлайн, без додаткових платежів. 05.04.2018 – оператор надіслав СМС, що з 20.04.2018 – в мене в тарифному пакеті забирають безлімітний інтернет 2g, а замість цього після 500мб/міс – буде стягуватись по 5грн за кожні 100мб.

Послуга “рік без абонплат” – в мене має термін дії до 25.12.2018.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “VODAFONE ЗБИРАЄ ПОДАТОК ЗА КОРИСТУВАННЯ ЙОГО Ж МОБІЛЬНИМ ТЕЛЕФОНОМ

Оператор відмовляеться: зафіксувати умови мого тарифу до завершення дії послуги (25.12.2018) також – відмовляєтся повернути кошти, за невикористані місяці, щоб я міг перейти на інший тарифний план – оперуючи тим, що по факту послуга “рік без абонплат” – виконується, і в рамках НОВИХ умов тарифу я не буду сплачувати абонплату, а те що мені доведеться сплачувати додаткові кошти за інтернет понад 500мб – самої послуги “рік без абонплат” не стосується. Але ж головна умова самого тарифного пакету змінюются – без моєї згоди. І тепер мені не підходить цей тарифний план.

Відповідь оператора на моє звернення я опублікував на їхній сторінці у ФБ. Заздалегідь вдячний. З найщирішими побажаннями – Ярослав Попов”, – написав він.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК