fbpx

Вихователі дитячого притулку в Полтавській області оббирають дітей

Ось така реальність.
Фото: kievvlast.com.ua

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Олена, яка стала свідком того, як віддані нею речі дітям опинилися на вихователях. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Здравствуйте, Моє ім’я Олена Володимірівна, 1979 р.н. Народилась і виросла в місті Горішні Плавні (колишне м. Комсомольськ). Зараз, живу з донькою (16 років), і працюю в Польщі.

Нещодавно приїжджалана два тижні на батьківщину, м. Комсомольськ, провідати родичів. Так ось, скаржуся на працівників притулку «Надія» (колишній садочок «Теремок»), який знаходиться в м Горішні Плавні, Полтавської області.

Я не можу просто промовчати. Ситуація дуже не приємна і обурлива. Зібравши 3 пакети речей доньки, я віддала ці речі в цей притулок дітям. В день коли нам їхати назад, ми йшли на зупинку повз цього притулку. І ми побачили, як чотири жінки виходили з притулку в речах доньки, на одній були наші шапка і шарф, в іншої сумочка, третя в чоботях доньки.

Серед цих жінок була і та жінка, яка приймала у мене ці речі. Звуть її, начебто, Лілія чи Лідія. Ось така ситуація волаючого неподобства і цинічного ставлення. Прошу вжити відповідних заходів щодо недопущення подібнихситуацій у майбутньому”.

 

 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
- 45%! НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОҐАВ 
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК