fbpx

Вирубка лісів на Чернігівщині

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Наталія. Жінка переконує, що у Чернігівській області уже більше трьох років вирубується ліс та вивозиться у напрямку Києва. Ось її лист:...
Фото: wapkin.dp.ua

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Наталія. Жінка переконує, що у Чернігівській області уже більше трьох років вирубується ліс та вивозиться у напрямку Києва.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Мене уже більше 3-х років турбує це питання. Я писала в Міністерство лісового господарства, але результату ніякого ( в чому я і не сумнівалась). А тут подивилась репортаж з Карпат, як там знищено ліси в горах і вирішила написати. В Чернігівській області відбуваються такі ж самі жахливі події, як і в Карпатах. Ліс вирубується уже більше 3-х років і вивозиться в сторону Києва. Це відбувається на відстані 50-60 км від столиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Звільненому працівнику не виплатили зарплату за кілька місяців

Більше 3-х років тому по селу Євминка Козелецького району пронісся буревій ( в новинах показували), поламав дахи будинків, дерева і виламав дуже багато лісу. Тоді озвучували цифру 50 га. Ліс почали активно розчищати і це продовжується до цього часу. Зразу везли кругляк сосни, а зараз уже везуть кругляк із дерев листяних порід. Скоро лісу від м.Остра до с. Крехаїв зовсім не залишиться.”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК