Електронна книга скарг України

lorem

Вінницький Asus центр шантажує клієнтку

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Людмила, яка стверджує, що директор Вінницього Asus центру шантажує вигаданим відео та відмовляється давати прайс. “Добрий день. Здала в ремонт в...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Людмила, яка стверджує, що директор Вінницього Asus центру шантажує вигаданим відео та відмовляється давати прайс.

“Добрий день. Здала в ремонт в сервісний центр Асус в місті Вінниці ноутбук Асус. Спочатку накрутили з сроками. Потім пропонували міняти не потрібні деталі вартість яких від 3500 грн. Коли ж забирала ноут з ремонта сума 1900 грн мені відмовилися дати прайси на ціни деталів. На другий день мені подзвонили представилися директором сервіс центра і сказали, що у них є відео де я вириваю у співробітника з рук свій ноутбук і тікаю не заплативши. Брехня! Куди звертатися з приводу брехні і відмови дати прайси на деталі які мінялися.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!