fbpx

Вінницька міськрада порушує правові норми та не виконує рішення суду

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, котра переконує, що для посадовців вінницької міськради закони неписані, і ті, всупереч судовому рішенню, збираються продавати частину дороги. Ось її лист:...
Фото: drivingschool.in.ua

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, котра переконує, що для посадовців вінницької міськради закони неписані, і ті, всупереч судовому рішенню, збираються продавати частину дороги.

Ось її лист:

“Вінницька міська рада ПРОДАЄ частину ДОРОГИ всупереч доведеним у чотирьох судах фактам та порушуючи усі норми конституційного права, Земельного кодексу. Висновки органів, які здійснюють державний контроль за дотриманням вимог законодавства, є в наявності. Також контролюючими органами (Державна інспекція сільського господарства України, Генеральна прокуратура) передано до Національної поліції у Вінницькій області документи щодо можливих корупційних дій окремих посадовців ВМР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мера-героя відправили у відставку попередники

Натомість діє кругова порука, з шостого разу земельною комісією з розгляду спорів узгоджуються без моєї згоди межі земельної ділянки(проїзду загального користування). Ніякі докази та доводи не діють, як не діє і рішення Вищого спеціалізованого суду. Згідно закону про місцеве самоврядування, органи місцевого самоврядування мають діяти лише в межах повноважень передбачених конституцією та законами України, у вінницьких посадовців інша конституція і закони інші.”

Контакти для журналістів:  

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК