Відверта корупція в столичному дитячому садочку, яка покривається у високих кабінетах

“Електронна книга скарг України” публікує лист нашої читачки Наталії, в якому вона описує шокуючий стан справ в одному з дитячих садків м. Кієва. Ось її лист: “Доброго дня! Вже більше...

“Електронна книга скарг України” публікує лист нашої читачки Наталії, в якому вона описує шокуючий стан справ в одному з дитячих садків м. Кієва.

Ось її лист:

“Доброго дня! Вже більше року не можемо знайти правди та притягнути до відповідальності керівництво дитячого садочку (м. Київ) за корупцію. Наразі готуємо звернення в прокуратуру. На численні звернення в різні освітні інстанції отримуємо відписки: ніхто не хоче помічати очевидних речей. Останнім було звернення до голови Подільської РДА м. Києва Мондриївського В.М. Прийнявши мою заяву з додатками і вважаючи, що йому необхідні докази, які на його погляд мають більшу цінність, попросив зібрати та написати заяву інформаційного характеру про суми коштів, які збираються в садочку та передаються директору. Неймовірними зусиллями (батьки реально бояться!!!) вдалося зібрати підписи “сміливців”. Далі справа спускається на рівень управління освіти, причому розглядається не моя основна скарга з вражаючим фактажем розкрадань коштів, а заява-інформація про збір коштів. Дивуванням немає меж! Представниця з управління освіти робить вигляд, що перевіряє; паралельно збирається ініціативна група батьків-захисників завідуючої (звичайно, за протеже певних вихователів) і починається “циркова вистава”. Звісно, батьків, що свідчать про суми коштів, які здаються безпосередньо директору в руки, пошивають в дурні. Більше шокуючої інформації – при особистій зустрічі”.

Контакти для журналістів:

 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК