fbpx
mnogoetazka-dom-budynok-sosedi-susidy-kvartira

Вчитель матеатики з Києва хотіла купити квартиру для родичів із АТО, а натрапила на шахрая-забудовника

Невтішна історія, насправді((

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Вікторія. Вона переконує, що усі її заощадження вкрав забудовник-шахрай. А все, що вона хотіла придбати батькам квартиру поближче до себе.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Я родом з Донбасу, але вже більше 30 років живу і працюю у Києві вчителем математики. В 2015 році вклала важко зароблені гроші у купівлю квартири під Києвом для своїх літніх батьків, яких хотіла забрати із зони проведення АТО. Але, потрапила на забудовника-шахрая Карпенко О.І., який обманює інвесторів.

Від покупки квартири для мами (76 років) не відмовилася. Життя їде і у мене немає часу чекати доки шахрай віддасть мені мої гроші, тому я перезайняла гроші і приняла рішення купити однокімнатну квартиру у селі Гора у безпроцентну розстрочку.

Придумала слоган “Нагорна (мамине прізвище) має жити у Горі” і пішла подала в суд на повернення грошей, причому я була вже не перша.

Нажаль, вже є постраждалі від Карпенко, які подають в суд на представників виконавчої власті за бездіяльність. Я не розумію, чому таке взагалі можливо. Я просто вчитель і я просто хотіла купити квартиру на чесно зароблені гроші. Допоможіть мені і ошуканим цим Карпенко”, – написала вона.

 

 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
- 15% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОҐАВ 
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК