Вбивство на Хмельниччині. Завітав на ставок – лишився життя

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Ліана, яка переконує, що в Хмельницькій області вбили 25 річного хлопця лишень за те, що він був на приватному озері. Ось...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Ліана, яка переконує, що в Хмельницькій області вбили 25 річного хлопця лишень за те, що він був на приватному озері.

Ось її скарга:

Контакт для журналістів: тел. 0978053442 – Ліана

“Я Вас дуже прошу, допоможіть батькам дуже хорошої людини, яка загинула.

Андрій Галт був з чистим серцем. 23.04.15. ввечері, його не стало.

Хмельницької обл. Шепетівського р-ну, с. Траулин, тут він проживав, а в с.Савичі закінчилося його мало прожите життя. Ввечері він відпочивав на ставку із кумом, коли прийшов безсердечний зек, який охороняв ставок, і впустив пулю йому в легені, розірвало всі внутрішні органи.

І цей тупий зек має жити? Його потрібно вбити і знущатися з нього, різати частинами, таку сволоту.

В Андрія залишилась дружина із дитинкою 3-х місяців, і хлопчик 5 рочків. Як їм жити далі!? Батькам як це все пережити? Йому було всього 25років.

Я благаю допоможіть цій сім’ї – покарайте винних, власника ставка (орендатора) і вбивцю! Не можна це залишати просто так!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!