В Запоріжжі незаконно начислили борг в 65 тисяч гривень за газ

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Сергій, який не знає куди подітися від витсавленних боргів за споживання газу його мамі.  ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: “Здравствуйте помогите в устранить...

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Сергій, який не знає куди подітися від витсавленних боргів за споживання газу його мамі. 

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

“Здравствуйте помогите в устранить бездействии Запорожгаз. У моей Матери незаконно за полгода на числили штраф 65000гр, через год отрезали газ.

Мама инвалид второй группы подставляют, клонят на взятки, судимся уже больше года суд вынес решение не имеем права обжаловать, кричат нам всё ровно мы все суды выигрываем. Есть бумаги с НКРЕ Киева и Запорожья в нашу пользу, 5 дней назад обратились в местное телевидение.

Суд не берет во внимание бумаги вышестоящих НКРЕ. Уже не знаем куда писать ,куда жаловаться помогите Пожалуйста!”, – написав він.

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!