fbpx

В Хмельницькій області чоловіки виїхали на заробітки, і тут же зросла кількість пограбувань

А де ж поліція, спитаєте ви, а ми відповімо - почекайте трох, скоро буде. Ще трохи. Ну, пару років.

До “Елетронної книги скарг України” написав наш читач із Хмельницька, який скаржиться на поліцію, що, на його думку, саботує роботу. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Хмельницька обл. м.Волочиськ. Повністю неконтрольований маштаб злочиності поліцією. Містом за останіх 8 місяців до сьогоднішнього дня кількість крадіжок вражаюча!

Протягом 8 місяців жодного результату. У ніч на 14.03.17, наприклад, обкрадено 7 гаражів на людських подвір’ях. Мешканці району Волочиська-1 у страху лягають і прокидаються. Поліція тільки приймає заявки і далі все, кінець. Жодних професійних дій і результату, жодної інформації і будь-яких заходів. Ніхто не бачить. Їм досі нічого не відомо.

Хоча самим мешканцям відомі лиця місцевих т.н. безробітних, які цілком можливо прямо причетні до скоєння цих злочинів і крадіжок. Ситуація на стільки напружена, що просто почнеться самосуд людський та попросту вбивства у боротьбі і захисті своєї власності від непрошених нічних гостей. Тоді розміри лиха і злочинів зростуть.

Людей втомили вибиті двері, вікна у домах, обкраденні автівки, гаражі, хліви, отруєнні пси по вулицях. І повторюсь жодного розкритого злочину і жодного затриманого злочинця за 8 місяців щотижневих крадіжок. Уся працьовита чоловіча частина людей від 20 до 50 років виїхала до Польщі.

Страх оселивя в домівках жінок з дітьми і стареньких батьків. А група молодих бовдурів і наркоманів тероризує увесь район. Покурити дурі їм коштує 300грн у день. Посидіти у барах навіть , нігде не працюючи, це є звичайним.

На жаль, зустрітись з Вами не зможу, бо перебуваю у Польщі. Але впевнений, що люди у тому районі підскажуть, покажуть і розкажут. У кожному магазинчику при дорозі ви усе почуєте. Приїдьте, задайте поліції одне питання, де вона? Чи вона в долі і замовляє сверла, одяг, магнітоли, гроші, буд.інструменти і т.д.?

Дякую і підтримайте людей якщо для Вас це цікаво і можливо.

Відверто кажучи, сам вже у такому стані що готовий  по приїзду вбивати злодіїв. Бо було обкрадено мій дім у грудні, на будову якого я власне тут працюю вже роками, а вчора обкрадено гараж батьківського подвіря, один з семи обкрадених за вчорашню ніч”, – написав він.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК