В Сумській області студентів навчають основам корупції

“Електонна книга скарг України” публікує лист Шевцової Оксани Миколаївни, в якому вона обурюється станом справ у ГНПУ ім.О. Довженко. Ось її лист: “Добрий день! Я звертаюся за допомогою до вас та в...

“Електонна книга скарг України” публікує лист Шевцової Оксани Миколаївни, в якому вона обурюється станом справ у ГНПУ ім.О. Довженко.

Ось її лист:

“Добрий день! Я звертаюся за допомогою до вас та в пошуку справедливості. Я хочу поскаржитися на свій університет, (ГНПУім.О.Довженко) де я навчалася 4 роки (й досить успішно), котрий не допустив мене до Гос-екзамену і не видав диплому, а тепер вирішив відрахувати мене з універу. Мене позбавили звичайної стипендії, (завалили на екзаменах, хоча оцінки цього не передбачували), мені не дають вже 3 місяці соц. стипендію, погрожували. Гос-єкзамен був куплений, з кожного студента брався хабар + вони вимагали щоб їм забезпечили “солодкий стіл”(коньяк, торт, квіти, подарунки) та купили технічні засоби в деканат (ноутбук, принтер). Всі чотири роки над нами знущалися,”виховували” нас та чекали, що ми покинемо університет. Дуже прошу, якщо хтось чимось може допомогти, відгукніться) Це гнила система і її треба ставити на місце, це державний університет, а не чиєсь приватне підприємство для заробляння грошей”.

Контакти для журналістів:

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК