В Сумах водоканал виманює додаткову плату за пральні машини містян

“Міськводоканал м. Суми вимагає “оформляти” пральні машини жителів гуртожитку за адресою м.Суми, вул. Ковпака,14, бо на їхню думку вони підключені незаконно. Перепланувань будинку не здійснюємо. Вимагають зібрати документи, заплатити...

“Міськводоканал м. Суми вимагає “оформляти” пральні машини жителів гуртожитку за адресою м.Суми, вул. Ковпака,14, бо на їхню думку вони підключені незаконно. Перепланувань будинку не здійснюємо.

Вимагають зібрати документи, заплатити за план проекту на підключення пральної машини (188 грн.), потім заплатити за підключення вже підключеної машини – 780 грн. І до цьго, платити за воду не 60 л на добу на людину, як платили раніше, а тепер платити 140 л на добу на людину, а якщо є душ, то платити 195 л на добу на людину.

Свої дії пояснюють тим, що в тому році гуртожиток не здійснив повірку лічильника. А сам Міськводоканал ставить різні перепони, щоб встановити лічильник на секцію (на 8 кімнат на поверсі).” – зазначили жителі гуртожитка.

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!