Електронна книга скарг України

lorem

В Сумах не можуть впоратися з ліфтом. Ремонт розтягнувся на невизначений термін

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Олена. Вона стверджує, що усі спроби поремонтувати ліфт в її будинку – закінчилися провалом.  ОСЬ ЇЇ СКАРГА: “Доброго дня! Я мешканка...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Олена. Вона стверджує, що усі спроби поремонтувати ліфт в її будинку – закінчилися провалом. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня! Я мешканка м. Суми, та мати хлопчика, якому зараз 1 рік і 4 місяці. Мешкаю на 8 поверсі багатоповерхівки., за адресою М. Суми, вул. Героїв Крут 40, 2 під”їзд. 2 місяці  тому у нашому під”їзді вимкнули ліфт на кап.ремонт. Через 2 тижні робітники, які займалиль ремонтними роботами сказали, що вони свою роботу зробили, залишилось тільки дочекатися коли прийде комісі щоб прийняти і запустити ліфт. Комісія прийшла іще через 2 тижні, ліфт запустили, але через 2 дні знову вимкнули, на питання до Директора нашого ЖЕКу, чому ліфт і досі не працює, він відповів, що з боку ЖЕку все готово, не вистачає лиш чийогось загаткового підпису якого мі так і чекаємо вже півтора місяці!

Звичайно тяжко мені з малою дитиною ходити на прогулянки з 8 поверху, враховуючи те що ліфт не працює, а на 10 поверсі нашого будинку живе старенька бабуся яка вже 2 місяці є заручницею своєї квартири, бо не може без допомоги ліфту спуститись на двір!

Тому Дуже прошу Вашої допомоги, для вирішення цієї проблеми, яка існує лише через свавілля бюрократіі в нашій країні!” – написала наша читачка.

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК