fbpx
avto-mashiny-kar-yaki-zminyli-tesla-electro

В столиці збій в системі. Через двійників наклали арешт на майно невинних

А далі суди, суди, суди...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Олена, яка не може зрозуміти, чому вона вимушена терпіти незручності через проблеми інших людей? 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Вітаю, шановна редакція та читаючі цю скаргу журналісти!

Хочу розповісти чи поскаржитись. В червні місяці звернулась до МРЕО, щоб продати машину, але мені видали Витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна, що в мене арешт мого рухомого майна, згідно мого ідентифікаційного коду, і я ніби проживаю в м. Києві та повинна оплатити комунальному підприєству борг.

В ході розслідування (написавши листи до Голосіївського суду та Голосіївської виконавчої служби) вислали мені копії рішення суду та постанови, де під моїм ідентифікаційним номером є жінка, в якої сходиться ім’я та по батькові, але вона 10.05.1928 року народження і проживає вона в м.Києві, а я проживаю в Херсонській області (про що свідчить довідка. Я неодноразово зверталась в податкову службу де вони перевіряли мій ідентифікаційний номер, але за мною і за цим номером нічого не зареєстровано, і задвоєння немає).

В даний час, зібравши купу доказів і листів, я була змушена подати до суду, але і там мені не можуть нічого зробити, так як мене змушують знайти ідентифікаційний номер цієї жінки. Я вже не знаю, куди мені треба звертатись і куди писати, щоб з мого ідентифікаційного номера знати арешт так як я невинна і змінювати номер мені податкова служба відмовляється.

Суд відбувався в 2014 році, засуджували всю сім’ю боржників, але звідки взяли і хто саме вніс мій код я ніяк не можу збагнути.

Депатамент теж відмовляється усунути помилку, але всі суди мені обходяться в “копійку” і часу вони забирають не мало, та ніхто нічого не вирішує. Чому за їхні помилки повинна платити я?

Я самостійно виховую доньку, ходжу на роботу і таке сталося, що не знаю куди звертатись за допомогою. Дякую Вам, але в мене дуже багато інформації і це стисло. Листи всі є. В даний момент відкрито суд, який відкладено в зв’язку з відпусткою судді, але ж знову в чому я винна?”, – написала вона.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК