Електронна книга скарг України

lorem

В Радивілові директор ліцею обманює жителів гуртожитку

До “Електронної книги скарг України” звернулася наша читачка, яка розповідає про страшні морози в їхньому гуртожитку і про те, як же ж байдуже директору ліцею на проблеми місцевих жителів. ...

До “Електронної книги скарг України” звернулася наша читачка, яка розповідає про страшні морози в їхньому гуртожитку і про те, як же ж байдуже директору ліцею на проблеми місцевих жителів. 

ОСЬ ЇНЯ СКАРГА:

Звертаюся до Вас за дорученням своїх сусідів, з якими я проживаю у гуртожитку Радивилівського професійного ліцею (директор Колесник Василь Миколайович, 35500, Рівненська область м.Радивилів вул. Паркова,26 ).

В 2016 роціі ми інформували Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації про проблеми з покрівлею гуртожитку, яка тече під час дощів або таяння снігу і яку, за словами директора Колесника В.М., ніяк не можна відремонтувати без грошей, які мають зібрати жильці сімейної частини гуртожитку, при тому, що ми платимо квартирну плату, яка в рік (по наших підрахунках) складає близько 100 тисяч гривен.

Окрім подачи холодної води та водовідведення ніяки послуги нам не надаються. Всі ремонти, утримання місць загального користування, ремонт сантехобладнання ми виконуємо самі за свої кошти. Ми в свій час зібрали гроші, закупили необхідне обладнання і матеріали, заключили договора з Радивилівським РЕМ “Рівнеобленерго” і зробили окрему від Радивилівського профліцею систему електропостачання, що зробило нас незалежними в даному питанні від адміністрації ліцею.

Виникає питання, на що Колесник В.М. використовує отримані від нас немалі гроші, які, до речі, вносяться готівкою. Але, в цей раз звертаюся до Вас ще з іншої причини.

З початку зими у нас практично відсутне опалення. В наших помешканнях, як і в приміщеннях де розміщені учбові кабінети та проживають учні, температура повітря складає 8-10 градусів вище нуля.

Ми знаємо від працівників ліцею, що директор, з метою незрозумілої “економії”, дав розпорядження палити тільки, щоб не замерзла система опалення. Від людей він тікає, пояснень своїх дій не надає.

Нам, нашим дітям і внукам залишається тільки замерзнути. Такими діями Колесника В.М обурені і працівники ліцею, але бояться висловити йому це все особисто. Просимо Вас допомогти нам в цих питаннях, вирішення яких для нас стали життево важливими ! З повагою, Іванов Володимир Васильович.

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК