В Полтавській області спеціально влаштовують пожежі в лісі, щоб списати бюджетні гроші

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, який переконує, що в ДП Миргородському лісовому господарстві налагодили спеціальну схему, яка дозволяє безперешкодно отримувати тисячі гривень з державного бюджету. ОСЬ...

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, який переконує, що в ДП Миргородському лісовому господарстві налагодили спеціальну схему, яка дозволяє безперешкодно отримувати тисячі гривень з державного бюджету.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Доброго вечора прошу зацікавитися Вас та провести перевірку діяльності та декларації дохід та майно  Довгаля Ю. керівника Чапаївського лісництва що знаходиться в Шишацькому районі.

Довгаль.Ю має власні пилорами, які зареєстровані на підставну особу Книш.І.В з метою прикриття незаконної діяльності, Книш І.В  організовує пожежі в лісі, щоб списати вкрадені та продані дерева.

ФОП Книш.І.В, який розпилює ці дерева на пилорамах ,та організував  діяльність технічно оснащених злочинну группу, яка кожного дня випилює ліс в Полтавській області, також  неконтрольовані приватні пилорами, якими є співластник Довгаль Ю.

Вони скуповують незаконно добуту деревину в Шишацькому та у Великобагачанському, Миргородському районах. Також прикриваються Тараненком Ю.М керівником управління Полтавського ОУЛМГ, звернення до прокуратури не дало результатів!

Прошу Вас допомогти зупинити цих бандитів які нахабно і в день і в ночі крадуть Ліс”, – написав він.

Контакт для журналістів:

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК