Електронна книга скарг України

lorem

В податковій Кіровогордаської області за хабар можна не заповнювати декларації

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка з Кіровоградської області, яка переконує, що місцева податкова бере хабарі і дозволяє підприємцям не правильно заповнювати декларації.  ОСЬ ЇЇ СКАРГА: “Доводжу...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка з Кіровоградської області, яка переконує, що місцева податкова бере хабарі і дозволяє підприємцям не правильно заповнювати декларації. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доводжу до вашого відома що в с.м.т Новгородка, Новгородківській Податковій инспекції Кіровоградськоі обл. процвітає хабарництво і корупція! За певні хабарі (від 500 до 5000тисяч доларів) аграрії можуть неправильно заповнювати декларації.

Таким чином фермери йдуть в тінь і продають сільськогосподарську продукцію в обхід контролюючих органів. Прошу перевірити певних фермерів, таких як Бруцький Олександр Павлович (тел067*01) та Рибакіна Володимира (тел 067*47), які проживають в селі. Верблюжка, Новгородківського району, Кіровоградської обл.

Якщо подивитись скільки в них знаходиться зерна на елеваторі “Каргилл”.( Адрес: 28227, ул. Привокзальная, д. 5. Куцовка, Новгородковский р-н, Кировоградская обл.) – то можна з певненістю заводити кримінальні справи, так як в їхніх деклараціях в рази занижені доходи. Прошу розібратись по данному питанню і покарати винних!” – написала наша читачка.

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК