fbpx

В Павлограді діти стали методом для отримання аліментів

Що ж це коїться зі світом?

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Роман, який просить допомоги, адже не може сам побороти систему, яку вибудували навколо нього. Все заради того, щоб не дати бути з дітьми. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

” Я Мазур Роман(13.10.1975р.н.), мшкаю в м.Павлограді, наразі я на пенсії (23роки відпрацював на шахті).

2012р. колишня дружина (зараз Кислякова В.О.) кинула моїх синів Мазур Богдана(02.12.2008р.н.) і Мазур Дмитра(08.02.2011р.н.).24.12.2012р. опекунська рада визначила місце проживання синів разом зі мною, колишня подала до суду і суддя невзираючи, що за півтора року КисляковаВ.О. ні разу не провідала дітей, не на рішення опекунської ради, визначила місце проживання синів разом з нею, але в судівському рішенні не зобовязав мене передавати синів їй.

Богдасик та Дмитрик самі не бажали жити з нею, та кого це обходило.

16.11.2013р. о 08.30. КисляковаВ.О. під прикриттям ментів напали на мою маму (я був тоді на роботі в 1-у зміну) та моїх синів, побили маму Мазур Віру Савівну (1950р.н.) до струску мозгу, побили дітей сарший Богдан зміг відбитися, а Дмитрик у неповних три роки не зміг його викрали проти його волі та бажання, з того часу я фактично не бачу Дмитрика живе він втому ж мікрорайоні, що і ми з Богдасиком.

Стан Дмитрика дуже поганий він нездало вчится в школі (закінчевше першій клас не вміє читати писати, зато навчили сильно матюкатися, а коли я звернув на це увагу звинуватили Дмитрикового вчителя), здоров’я теж не краще (за навчальний рік три з половиною місяця Діма прохворів), він не займається ні в якій секції його тримають лише заради аліментів (3.500грн що місячно).

Добитися правди в Павлограді не можливо, мене тричи спробували незаконо ув’язнити по сфабрикованих справах, аби забрати Богдасика, 13.03.2015р.

Богдан в рамках кримінального провадження за ст.382 ККУ проти КисляковоїВ.О. дав покази, як над ним і братом знущалася Кислякова В.О., але це не доказ не для суду, не не для прокуратури. Допоможить ВРЯТУВАТИ Дмитрика!”, – написав він.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК