В Олександрівці може спалахнути інфекція через зкариття тубдиспансеру

До “Електронної книги скарг України” написали не байдужі, вони бояться, що із закриттям тубвідділення в смт спалахне інфекція.  ОСЬ ЛИСТ: “У селищі міського типу Олександрівка, Кіровоградської області є тупвідділення...

До “Електронної книги скарг України” написали не байдужі, вони бояться, що із закриттям тубвідділення в смт спалахне інфекція. 

ОСЬ ЛИСТ:

“У селищі міського типу Олександрівка, Кіровоградської області є тупвідділення Олександрівської ЦРЛ. Воно розташоване на окраїні . Наразі розглядається питання, щоб закрити це відділення. Хворих, які потребують ізоляції досить багато, і їхати до обласного центру вони відмовляються – дорого. У відділені працюють молоді спеціалісти, та ті ,кому до пенсії залишилося всього кілька років!

Якщо тупвідділення закриють, то хворі розгулюватимуть по вулицях, розносячи інфекцію, а медсестри і санітари залишуться без роботи.

Допоможіть нам!!! Адреса тупвідділення : вул. Чигиринська №4, смт. Олександрівка, Кіровоградська область”.

Контактний телефон: 0524232656

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!