волонтер-гроші-фонд-взятка-хабар

В місті Маріуполь ТОВ Донбас не виплатив гроші жінці за трирічну оренду її землі

Де гроші?!

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Галина, вона стверджує, що їй не виплатили кошти за трирічну оренду землі. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня! Мені, Скрипник Галині Григорівні не виплачені гроші за оренду землі за 2014, 2015,2016, 2017 роки. На мої телефонні звернення відповідають, що сплатять кошти лише за умови перезаключення договору.

Пай мені дістався у спадок. 22 лютого закінчується строк оренди з ТОВ Донбас, директор Босий Анатолій Олександрович. Директора було повідомлено, що земля перейде в аренду іншому орендарю. Але, не зважаючи на попередження, мій пай було засіяно озимою.  Я хвора на цукровий діабет. Потрібні терміново ліки. Пообіцяв сплатити все 1-2 лютого, так як відпочивав в санаторії. Наразі слухалку не бере. Крім мене пай не виплатили іще 30 люям. Я зверталася до райдержадміністрації, в Верховну Раду, в облдержадміністрацію – позитивних зрушень немає,” – написала наша читачка Галина.

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України - вірутальний місток між людьми, у яких є проблеми та журналістами, які шукають таких людей.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!