В Луганьску нотаріуси забирають гроші і не видають документів

Історія з перших вуст

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, який переконує, що звернувшись до нотаріальної контори – віддав гроші, але законних послуг від них так і не дочекався. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“30.03.2017року я спрямував до адреси першої Рубіжанської державної нотаріальної контори у Луганській обл. ЗАЯВУ «Про видачу свідоцтва на право успадкування спадщини за законом» та копії відповідних документів до неї (копію заяви додаю до скарги).

Нотаріальна контора  її отримали і надіслали мені лист№196/01-16 від 06.04.2017 року(копію листа – відповіді додаю до скарги). Цим листом Вони мені повідомили, що свої права на спадщину я можу оформити у судовому порядку, запропонували з’явитися до Рубіжанської державної нотаріальної контори для отримання постанови про відмову у вчиненні нотаріальних дій. Станом на сьогодні я є ТПО (тимчасово переміщена особа). Маю певні труднощі у вирішенні різних питань, батько багатодітної сімї, одна дитина інвалід з народження. Працюю за межами Луганської області, маю складний і ненормований графік роботи у роботодавця.

27.08.2017року я уповноважив звернутися до першої Рубіжанської державної нотаріальної контори свого законного офіційного представника (ТПО) отримати постанову про відмову у вчиненні нотаріальних дій. Він прибув на підконтрольну територію, а саме до Рубіжного. Але нотаріус не приймав з 27.08.17 по 04.09.17 року. Моєму представнику прийшлося перебиватися в цей період з дня на день, бо він є ТПО, близьких рідних, знайомих не маємо за межами міста Луганська у Луганській області.

Я 04.09.2017року в особі свого законного представника звернувся до Рубіжанської державної нотаріальної контори з документами, на які вище покладаюся, тобто з заявою і надісланим мені листом №196/01-16 від 06.04.2017року. Підлеглі працівники нотаріальної контори витребували до цієї справи копії документів, а саме копію і оригінал довіреності представника, копії довідок про присвоєння і.коду, копію свідоцтва про смерть, копію витягу зі Спадкового реєстру, копію паспортів, копію свідоцтва про народження і запросили готівкою 511грн.

Реквізити і рахунки з призначенням платежу  підлеглі працівники нотаріальної контори відмовилися надати, квитанцію про оплату готівкою також відмовилися надати, скласти опис на надані документи також відмовилися надавати. На словах повідомили: «що у нас нічого не пропадає».

07.09.2017року – цю дату призначила контора для отримання постанови, мій законний представник знову звернувся до Рубіжанської державної нотаріальної контори за постановою про відмову у вчиненні нотаріальних дій, чи свідоцтвом на право успадкування спадщини за законом, чи іншого письмового пояснення, але йому нічого не видали, гроші не повернули. Дали папірець і сказали: по своїй справі телефонуйте особисто  Ю.В. МЕРЕНКОВУ. (державному нотаріусу)

У телефонному спілкуванні Він пояснив, що має право відкласти розгляд справи на місяць, але чомусь до прийнятого рішення його підлеглі і він не надав ніякого письмового пояснення з посиленням на норми чинного законодавства і крім того беруть готівку за незрозумілі дії, тобто не здійснюють нотаріальних дій. Сказали телефонуйте.

Викладені факти у скарзі вважаю ганебним порушенням чинного законодавства, в тому числі законодавства, яке регулює права і свободи переселенців. Перша Рубіжанська державна нотаріальна  контора а саме Державний нотаріус  Рубіжанської державної нотаріальної контори

Ю.В. МЕРЕНКОВ  і його підлеглі грубо порушують закон про нотаріат в Україні їх дії  є корумповані, прийняття готівки без надання документа про її отримання є хабарництвом і здирництвом.

Я спрямував кур’єрською поштою (в третє) заяву «Про видачу свідоцтва на право успадкування спадщини за законом» і відповідні копії документів до неї. Бо в очному режимі ця контора створює різні не законні перешкоди, займається бюрократією, не вирішує без хабарів ніякі питання, на оплату нотаріальних дій не надає квитанцію з реквізитами  та призначенням платежу для оплати у безготівковому порядку. З простих питань змушують до нотаріальної контори прибувати від 3 до 5 разів.

І коли та в який спосіб мене повідомить  перша  Рубіжанська державна нотаріальна контора про видачу мені свідоцтво про право на спадщину за законом і чи повідомлять в телефонному зв’язку чи  письмово дату та час його оформлення, або відповідну постанову про відмову у вчиненні нотаріальних дій.

 

Контакт для журналістів:

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК