В Кропивницькому маршрутки возять людей наче тварин

Україна. Йшов 2017 рік...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка із Кропивницького. Вона переконує, що кожного дня їй доводиться терпіти приниження, яке штучно створюють водії маршруток, користуючись своїм монопольним становищем. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Я жителька м. Кропивницький (колись ще був Кіровоград), вкотре піднімаю тему, того, що ніхто не може вплинути на покращення перевезень в мікрорайоні ст. Балашівка.

Три дні я з дитиною потрапляю на кінець першого уроку, бо маршрутки не зупиняються (реально немає місць) хоча ми виходимо на зупину о 7:10 ранку (іноді трохи пізніше), стоїмо до 7:50, 8:00, 8:10.

Ціну на проїзд підняли, і якийсь час після підняття тарифу на перевезення ми насолоджувались чистим транспортом, без диму, і порівняно нормальним інтервалом руху маршруток (від 3-х до 5-ти хв.).

Але, через 2 тижні, все те саме. Так, нам поставили 2 додаткові маршрутки, які вирушають з самих проблемних зупинок району (біля дач, та на зупинці Антонова), але вони не допомагають! Інтервал між маршрутками 10 і більше хвилин, при цьому водій часто телефонує колезі, щоб той не спішив бо на його думку маршрутка не досить забита. Перевізник на 111 маршруті – КТ «Автолегіон – Варванської Ю.В.», вул. Олега Паршутіна, 24, прийм. 56-15-06, 56-72-76.

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 40% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК