В Кіровоградській області затримують субсидії

Попри те, що з екрані телевізора лунають про тотальні виплати усім, кому вони необхідні – наша читачка із Кіровоградської області каже зовсім про інше. Її гроші десь заблукали у...

Попри те, що з екрані телевізора лунають про тотальні виплати усім, кому вони необхідні – наша читачка із Кіровоградської області каже зовсім про інше. Її гроші десь заблукали у владних кабінетах.

Ось її лист:

Контакт для журналістів: 0957462063

“Вже другий рік поспіль, коли намагаюсь оформити зимову субсидію в УПСЗН м.Олександрії мене направляють на комісію і відмовляють.

Торік чекала субсидії з січня по квітень доки не зателефонувала на урядову гарячу лінію, після чого виявилося, що на комісію мені взагалі не треба, а субсидія має призначатись на загальних підставах.

Цього року ще краще, звернулась в жовтні – в лютому отримала відмову на підставі того, що я працездатна і на біржі не зареєстрована і ніде не працюю, АЛЕ я знаходжусь у декретній відпустці по догляду за дитиною (дитині 1,4місяці) до 3-х років, я не повинна працювати і на Біржу на тій же підставі не реєструють.

Як я можу надати довідку з біржі або про заробітну плату, той факт, що з липня 2014 припинили платити декретні не означає, що я не в декреті.

На урядову гарячу лінію дзвонила двічі, реакції ніякої, зате по усіх ТБ каналах розповідають “звертайтесь за субсидіями, усім вистачить”, а як мені звернутись?

У мене двоє дітей 8 і 1,4 роки, чоловік отримує мінімалку і допомога при народженні, як прожити з такими доходами? Це така вказівка зверху так субсидії видавати, чи це “местная самодеятельность”? м.Олександрія Кіровоградська обл.

Дякую за увагу! Допоможіть чим зможете, вже не знаю куди звертатись”.

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 40% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК