fbpx
skarga-student-rektoru-ucheba-navchania-library

В гуртожитку Чернівецького національного університету називають студентів “дебілами” бо їм холодно

Це ж наче частина реформи.

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, студентка, Тетяна, яка скаржиться на холодні гуртожитки в яких не можна нічого гріти… 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня! Я студентка ЧНУ ім Ю.Федьковича і хочу залишити скаргу з приводку гуртожитку ЧНУ №6.

Сьогодні стався інцидент у гуртожитку, наша завідуюча залетіла до нас в кімнату і почала кричати та обзивати нас “дибілами”, а все це через обігрівач та чайник. Якщо ці прилади заборонені для використання в гуртожитку, то чому студентам не можуть включити опалення? Чому ми з початком опалювального сезонну не відчули тепла в кімнатах?

Чому ми повинні мерзнути, а потім хворіти тижнями? Чому в душі зазвичай немає горячої води? Як студентам митися, якщо чайник заборонений, в душі холодна вода, а на кухні якщо б навіть і хотів нагріти води, ти по технічних причинах не зможеш це зробити, бо більша частина плиток не працюють? Чому ми повинні жити з тарганами та мишами?

Плату за гуртожитки підняли, до того ми ще окремо платимо не маленьку суму за електроенергію та виніс сміття, а нормальних умов нема!! Студенти, що не люди? Чому ми повинні ризикувати своїм здоров”я? До кого звертатися, якщо нікому немає до цього діла?!”, – написала вона.

 

 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
- 45%! НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОҐАВ 
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК