В Донецькій області влада поклала око на відремонтоване приміщення школи. А учнів – на околицю

Обережно - чиновники!

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Тетяна, яка скаржиться на дії місцевої влади Мирнограда, яка відхрещується від ідеї, яка сколихнула маленьке місто. Адже у будинку де існує школа 63 роки, хочуть поселити новий, вигідний для мера Будинок творчості. 

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА:

“Доброго дня! Донецька область, місто Мирноград, територія підконтрольна Україні. Влада намагається переселити учнів ЗОШ № 4 з відремонтованого приміщення, в якому школа знаходиться 63 роки, на околицю міста. Десь в 20 числах листопада батькам стало відмо, що в приміщенні школи влада планує розмістити Будинок творчості.

Діти, які займаються на гурточках в Будинку творчості пренесли цю новину додому. Інформація сколихнула майже півміста. 22.11.2017 року у школі відбулась зустріч депутата місцевої ради з виборцями. Депутат звітував про свою роботу за два роки. На зустріч з депутатом прийшли стурбовані батьки. Ми звернулись до депутатів нашого району з вимогою організувати пресконференцію за участі нас (батьків), влади, відділу освіти, та педагогічного коллектива школи з метою повного спростування усіх цих чуток.

Не дочекавшись ніякої реакції батьки почали залишати звернення на Урядовій гарячій лінії.

30.11.2017 року представники батьківського каомітету зустрілись з начальником відділу освіти Лійкою Н.М. в усній розмові вона підтвердила, що данний проект розробляється! Начальник відділу освіти порадила нам звернутись до мера міста.

04.12.2017 року батьки (близько 30 чоловік) прийшли на особистий прийом до міського голови Брикалова О.Л., але розмови невийшло. Пан Мер дуже поспішав і йому ніколи було з нами розмовляти, він запропонував нам зустрітись у другий день так як йому необхідно додатково підготуватись до зустрічі знами, він не володіє ніякою інформацією.

Через 20 хвилин після бесіди з мером группа батьків, які ще не встигли розійтись, випадково зустрілась з депутатом, до якого писали вимогу. Депутат надав нам копію відповіді на його звернення за особистим підписом міського голови Брикалова О.Л., де зазначено, що нашу школу дійсно заплановано перенести в іншу будівлю протягом 2018-22 років.

Топто, дивлячись у вічі громаді, мер нахабно та ценічно брехав! Доведені до відчаю батьки на зустрічі з мером погрожували перекрити трасу державного значення, але на це ніхто не звернув уваги.

05.12.2017 р. о 14.00 мер міста буде звітувати перед громадою про свою роботу за два роки. Представники батьківських комітетів ідуть на цю зустріч, щоб у присутності ЗМІ змусити говорити правду! Дуже прохаємо ДОПОМОЖІТЬ!!!

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
"Електронна книга скарг в Білій Церкві"Електронна книга скарг Закарпаття" (готується до запуску)
Ми в інших містах