fbpx

В Дніпровській школі №127 побили учня. Викладачі не проронили ні пари з вуст

Просто збіг...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Ірина, яка вбачає момент корупції, що її скарги не приймають в департаменті освіти, адже в тому ж таки департаменті є людина з таким самим прізвищем, що й у директора школи, на якого вона пише скаргу. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Здравствуйте, моего ребенка 2-класс побили в школе №127, школа пытается скрыть факт травматизма, департамент образования не реагирует, на мои звонки отвечают что я плохая мать и почему это ребенок не в школе, хотя они знают что ребенок травмирован.

На сегодня довели старшего ребенка до нервного срыва, директор не реагирует…. ФИО директора Исаев В.В., в департаменте образования тоже есть Исаева. Поэтому, мои заявления игнорируют… ребенка травят в школе. У ребенка ВЭБ, спровоцированный нервный срыв может стоить жизни старшему ребенку, на лечение младшего ребенка уходит много денег, детей воспитываю сама, детьми занимаюсь, не алкоголичка и не наркоманка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЧОМУ ТАК ХОЧУТЬ ПРОДАТИ ПЛАТИКОВІ ВІКНА ДІЛКИ. І ЩО МОЖЕ СТАТИСЯ ІЗ ГАМАНЦЕМ, ЯКЩО СОРИСТАТИСЯ ЇХНІМИ ПОСЛУГАМИ?”

Обратите внимание на нашу школу, детям школа нравится, а на данный момент моих детей выживают со школы.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК