fbpx

В Дніпропетровську правоохоронці відтискають бізнес

“16.05.13р. з метою заволодіння моєю квартирою силовиками Ленінського району м. Дніпропетровська, проти мене була сфабрикована кримінальна справа за ч.1 ст.122 КК Укр. Внаслідок цього я втратив майже все, але...

“16.05.13р. з метою заволодіння моєю квартирою силовиками Ленінського району м. Дніпропетровська, проти мене була сфабрикована кримінальна справа за ч.1 ст.122 КК Укр.

Внаслідок цього я втратив майже все, але вижив і, коли скінчився строк давнини справи, ініціював розгляд справи у суді задля своєї реабілітації та повернення вкраденого в мене.

Судовий розгляд у Ленінському районному суді м. Дніпропетровська розпочався ще наприкінці 2015р., але на останньому засіданні суддя І.С. Нощенко раптово змінив свою орієнтацію з більш-меншого дотримання законності на відверте нехтування законом з метою запровадження мене за грати.

Я був змушений звертатися до ЗМІ. Оскільки в мене “віджали” оргтехніку (працюю у комп’ютерному клубі).

zayavaДодаю декілька останніх документів, можу надати фото цих документів з відмітками про прийом у разі необхідності. Протидію коррупції з початку 21-го віку, подав чотири скарги до ЄСПЧ.” – зазначив наш читач.

Контакт для журналістів: 

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК