fbpx

В Дніпропетровській області крамниця Daniilika не повертає гроші за куплений товар

А директор що? А нічого...

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Микола, який скаржиться на крамницю, в якій не хочуть бачити клієнтів, які повертають куплений у них товар. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“11.06.2018 року я купив акумулятор АКБ 19500, до мобільного телефону вартістю 249 грн в магазинчику Daniilika.

Цей магазинчик знаходиться на першому поверсі торгово-розважального центру TERRA, м. Кам’янське Дніпропетровської обл. по вул. Будівельників, 27А (лівий берег).

Керівник Яворський Ігор Сергійович. Не знаю, чи цей магазинчик дійсно має відношення до компанії Daniilika, тому що підтверджуючі документи та куточок споживача в приміщення – відсутні.

12.06.2018 року я прийшов повернути даний акумулятор, так як товар виявився неналежної якості (не тримав зарядку). Товар в мене прийняли, але вернути гроші пообіцяли тільки через чотирнадцять днів.

Як мені повідомили в цьому магазинчику, такі терміни встановлено законодавством України.

Хоча згідно п.7 ст. 7 Закону України “Про захист прав споживачів” гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору – в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

Мої заперечення прийняті до уваги не були. З керівником по телефону мене відмовили зв’язати, а також відмовили надати контактний номер телефону, щоб вияснити це питання.

Ось так в нас деякі підприємці виконують Закони України. Копію товарного чека від 12.06.2018 року, де вказано “вернуть деньги в течение 14 лней” додаю”, – написав він і додав цей чек.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК