fbpx

В Дніпрі у ТРЦ м’ясники “оновлюють” м’ясо у розчині

Невже "оновлюють" м'ясо?

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка з Дніпра, яка скаржиться на те, що м’яник обороляє м’ясе в якійсь рідині. А написати скаргу про це не можливо.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“У супермаркеті “Варус”, що у ТРЦ “Тера” на Проспекті Б. Хмельницького 118 Д (Дніпро, 12 квартал) помітили, як м’ясник у скляній підсобці, що у самого прилавку, за спинами продавців, перемивав cвинину або яловичину (червоне м’ясо) у якомусь розчині, періодично обнюхуючи шматки.

Зафіксувати побачене у книзі скарг традиційно виявилося проблематичною справою. Гарно оформлений “Куточок споживача” знаходиться у недоступному для покупців місці – під ретельною охороною.

Коли “вартового” в уніформі попросили подати книгу, той суворо заявив, що немає на це права без дозволу адміністратора, який зараз відсутній.

Виявилося, що адміністраторка якраз у цей момент сиділа за першою ж від “Куточка споживача” касою. Охоронець запитав у неї дозволу. Хоча і не без скрипу, книгу, яка має бути у безперешкодному доступі, таки надали.

31 жовтня там був зроблений запис про м’ясника і неїстівного вигляду курятину у відділі самообслуговування”, – написала вона.

 

 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
- 15% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОҐАВ 
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК