В Чернівецькій області вулиця сидить без світла, бо їм ЖЕК не може поремонтувати трансформатор

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, який не може змусити відремонтувати поганопрацюючий трансформатор відповідн органи.  ОСЬ ЙОГО СКАРГА: “Звертаюся до журналістів із такою проблемою, як постійне вимикання...

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, який не може змусити відремонтувати поганопрацюючий трансформатор відповідн органи. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Звертаюся до журналістів із такою проблемою, як постійне вимикання світла.

Я проживаю в селі Панка, Сторожинецького району, Чернівецької області по вул.Пушкіна 8. Ситуація заключається в тому, що за будь-яких обставин виникає проблема в трансформаторі, який постійно ремонтують, та толку чи ефективності від цього не більшає.

Практично завжди наш “кут” залишається повністю без світла, так як згорає перемичка чи ще якісь деталі, тому що сам ремонт проводиться шляхом звязування дротами та другими подібними методами.

Вітер може вирувати в сусідньому селі, а ми вже це відчуваємо, йде дощ, от наприклад, як сьогодні, без вітру, в нас знову немає світла. Коли повідомляєш в місцевий РЕМ, вони “не біжуть” одразу виправляти поломку, ну сьогодні це був виняток, так як після заявки пройшло приблизно 30 хвилин. Всі мешканці вулиць (Пушкіна, пр.Пушкіна, вул.Вишнева, пр.Сонячний) постійно скаржаться на нестійку напругу в проводці, а також на періодичну відсутність світла.

Неодноразово просили та клопотали про те, щоб нам встановили новий трансформатор, проте ніякого результату це не дало.
Будь ласка, допоможіть нам у вирішенні цієї проблеми”, – написав він.

Контакт для правоохоронців чи журналістів:

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК