fbpx

В Чернівецькій області в одному із сіл скоро зникнуть дерева

Якщо продовжуватимуть їх спилювати в тому ж дусі

До “Електронної книги скарг України” написала наш читач Олександр, який скаржиться, що в його рідному селі нещадно вирубають дерева. Факти зареєстровані. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Поруч з моїм господарством в с. Клішківці по вул. Чапаєва Хотинського району Чернівецької області неодноразово суцільно в пень знищуються зелені насадження екологічного та захисного значення. Дані факти зареєстровано працівниками Хотинського ВП Кельменецького ВП ГУ НП в Чернівецької області ще 04.11.2017 року.

07.11.2017 року я офіційно письмово звернувся до Клішковецької сільської ради із заявою про вчинення двох адміністративних правопорушень за ст. 153 КУпАП. В даній заяві я просив припинити суцільну незаконну вирубку зелених насаджень шляхом притягнення до адміністративної відповідальності гр. Каралаша В’ячеслава Миколайовича 28.04.1985р.н. та гр. Каралаша Миколу Миколайовича 18.12.1954р.н. Не отримавши відповіді на мою заяву я звертався усно 10.11.2017 року та 13.11.2017 року, а 16.11.2017 року звернувся письмово щодо результату розгляду та які прийняті рішення по даній заяві від 07.11.2017 року. Проте Клішковецька сільська рада умисно не надає відповіді на мої заяви ігнорує мої звернення чим свідомо покриває правопорушників з метою уникнення будь-якої відповідальності шляхом спливу строку давності.

Як негативний аналогічний наслідок згаданих правопорушень по вулиці Чапаєва вже відбуваються зсуви проїзної частини, що може призвести до непоправних наслідків.

Незважаючи на це голова Клішковецької сільської ради Ченківський Василь Матвійович та депутат Клішковецької сільської ради Ченківська Євгенія Іванівна крім цього проживають на даній вулиці та кожен день бачать нові зсуви проїзної частини по вулиці Чапаєва , ігнорують звернення громадян про вчинені дані адміністративні правопорушення і надалі покривають правопорушників”, – написала вона.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК